LED naktinis žibintas P3326, prijungiamas
Užsakymo kodas P3326
Rekomend. kaina su PVM
8,29
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P3326 |
| Produkto numeris | 1456000210 |
| EAN | 8592920150849 |
Patobulintas turinys
Naktinė lemputė
Praktiškas ir energiją taupantis priedas kiekvienam namui. Ji skleidžia malonią šiltą baltą šviesą, kurios ryškumas yra 5 liumenai, apšviečianti erdvę iki 2 metrų atstumu — ideali saugiam orientavimuisi naktį be akinimo. Lempos turi paprastą jungiklį, kad būtų lengva įjungti ir išjungti. Šis modelis yra idealus pasirinkimas koridoriams, miegamiesiems ar vaikų kambariams, kur reikalingas švelnus naktinis apšvietimas.
Savybės
- Tinka vaikų kambariams, miegamiesiems ir koridoriams
- Šviesos spindulys iki 2 metrų, idealiai tinka saugiam orientavimuisi naktį
- Paprasta įjungti/išjungti naudojant jungiklį
Svarbiausi parametrai
| maitinimo šaltinis | 230 V/50 Hz |
|---|---|
| judesio jutiklis | ne |
| šviesos šaltinis | LED |
Kiti parametrai
| šviesos našumas | 5 lm |
|---|---|
| maksimalus spindulio atstumas | 2 m |
| šviesi spalva | šilta balta |
| jungiklis | taip |
| automatinis įjungimas / išjungimas | ne |
| švietimo režimai | on/off |
| delsa | – |
| foto jutiklis | ne |
| maks. išvestis 1 × USB | – |
| maks. visa išvestis | – |
| rotacija | ne |
| apsauga nuo perkrovimo, viršįtampio ir trumpojo jungimo | – |
| USB išvesčių skaičius | – |
| maitinimas | 0,5 W max. |
| matmenys | 65 × 65 × 65 mm |
| pakuotė | 1 vnt., popierinė pakuotė |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
LED naktinis žibintas P3326, prijungiamas
1/11