LED panelis DIXXO ar aizmugurējo apgaismojumu 60×60, iebūvēts, balts, 36W, neitrāli balts
Užsakymo kodas ZB2410
Rekomend. kaina su PVM
19,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS Lighting |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZB2410 |
| Produkto numeris | 1544103645 |
| EAN | 8592920149102 |
Svarbiausi parametrai
| laikymas | lubos |
|---|---|
| šviestuvo tipas | skydelis |
| montavimo tipas | įmontuotas |
| forma | kvadratas |
| šviesi spalva | neutrali balta |
| maitinimas | 36 W |
| IP kategorija | IP20 |
| nuotolinio valdymo pultas | ne |
| judesio jutiklis | ne |
| tamsėjimo funkcija | ne |
Kiti parametrai
| matmenys | 595 × 595 × 28 mm |
|---|---|
| korpuso spalva | baltas |
| šviesos srautas | 4 000 lm |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 4× 18 W CFL |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| linija | DIXXO |
| įtampa | 220–240 V |
| spindulio kampas | 120° |
| montavimo anga | – |
| šviesos šaltinis | LED |
| UGR< | 22 |
| korpuso medžiaga | metalo lakštas |
| tarnavimo laikas | 50 000 valandų |
| jutiklio aptikimo diapazonas | – |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| sklaidytuvo medžiaga | plastikas (PS) |
| maitinimo šaltinio išėjimo srovė | 900 mA |
| kategorija | CLASSIC |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| nemirguliuoja | taip |
| protokolas | – |
| dažnis | 50/60 Hz |
| perdavimo dažnis | – |
| LGP medžiaga | – |
| valdymas balsu asistentais | ne |
| srovė | 160 mA |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | ne |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 110 lm/W |
| sklaidytuvo tipas | pieninis |
| kitos funkcijos | – |
| energijos faktorius | > 0,9 |
| programėlės kalbos | – |
| pakuotės turinys | – |
| į vonią | ne |
| į virtuvę | ne |
| į svetainę, miegamąjį ir vaikų kambarį | ne |
| į koridorių ir ant laiptų | ne |
| į dirbtuves ir garažą | ne |
| į sodą ir balkoną | ne |
| į kabinetą | taip |
| garantijos laikotarpis | 5 metai |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
LED panelis DIXXO ar aizmugurējo apgaismojumu 60×60, iebūvēts, balts, 36W, neitrāli balts
1/15