LED prožektorius ACCO įkraunamas, nešiojamas, 20 W, šaltai baltas
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZS2813 |
| Produkto numeris | 1542032000 |
| EAN | 8592920154137 |
Patobulintas turinys
Kai jums reikia šviesos ten, kur jos nėra, ACCO siūlo paprastą ir patikimą sprendimą. Jis padės dirbant namuose, sode, kelionėse ir netikėtose situacijose. Nešiojamas apšvietimas, kuris visada po ranka, lengvai naudojamas ir greitai pritaikomas prie esamų poreikių. Dėl to turite šviesą ten, kur jos reikia – be nereikalingų rūpesčių ir improvizacijos.
Prožektoriai derina galingą apšvietimą su ilgaamžiškumu ir išmaniosiomis funkcijomis kasdieniam naudojimui. Be patikimo apšvietimo, jie taip pat gali būti naudojami kaip praktiškas išorinis akumuliatorius, o pasukama galvutė ir atlenkiamas stovas leidžia lengvai nukreipti šviesą ten, kur jos reikia.
Dėl šio lankstumo šviesa lengvai prisitaiko prie įvairių veiklų ir aplinkos, leidžianti jums dirbti patogiai ir efektyviai. Ji taupo energiją ir prailgina baterijos veikimo laiką, todėl galite būti bet kur ir bet kada be jokių rūpesčių. Nesvarbu, ar jums reikia švelnaus apšvietimo smulkiems darbams, įprasto apšvietimo kasdienėms užduotims ar maksimalios galios sudėtingoms užduotims, šviesa visada bus ten, kur jos reikia, ir suteiks maksimalų kontrolę bet kokioje situacijoje.
Šalta šviesos spalva leidžia geriau įžvelgti detales ir medžiagas, padidina koncentraciją ir palengvina darbą net tamsesnėmis ar sudėtingomis sąlygomis. Dėl ryškaus ir kontrastingo apšvietimo visada viską matysite puikiai, nesvarbu, ar dirbate namuose, dirbtuvėje, ar lauke.
Šviesa, kuria galite pasitikėti
3 metų garantija užtikrina, kad prožektoriai tarnaus net ir kasdien naudojant. Galite pasitikėti jų našumu, patvarumu ir ilgaamžiškumu be jokių rūpesčių ir nereikalingų neramumų. Dėl to galite susikoncentruoti tik į savo darbą ir visada turėti šviesą po ranka, kai jos reikia.
| maitinimas | 20 W |
|---|---|
| šviesos srautas | # |
| IP kategorija | IP54 |
| PIR jutiklis | ne |
| maitinimo šaltinis | baterijų skyrelis |
|---|---|
| linija | ACCO |
| naudojimas | nešiojamas |
| šviesos šaltinis | LED |
| spalvos temperatūra | 6 500 K |
| kategorija | CLASSIC |
| šviesi spalva | šalta balta |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| PIR jutiklio aptikimo diapazonas | be PIR |
| darbinės temperatūros amplitudė | # |
| tarnavimo laikas | 25 000 valandos |
| spalva | raudonas/juoda |
| įtampa | 5 V DC |
| elektros tiekimo laido ilgis | – |
| baterija | Li-Ion 5 000 mAh |
| sklaidytuvo medžiaga | stiklas |
| įvado laido tipas | USB C |
| korpuso medžiaga | aliuminis |
| tamsėjimas | taip |
| AKU švietimo laikas | 3 – 12 valandos |
| nemirguliuoja | taip |
| dažnis | – |
| įvado laido medžiaga | – |
| adapterio kištukų skaičius | 0 |
| srovė | 1 000 mA |
| mechaninio poveikio apsauga | IK05 |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | – |
| adapterio kištuko tipas | # |
| energijos faktorius | # |
| spindulio kampas | 120° |
| bandymo lemputė pridėta | – |
| # | 3 pakopos |
| garantijos laikotarpis | 3 metai |
| naudojamo šviesos šaltinio energijos klasė | – |
| matmenys | 212 × 177 × 227 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |