LED prožektorius SIMPO, 10 W, PIR, neutraliai baltas
Užsakymo kodas ZS2313W
Rekomend. kaina su PVM
17,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZS2313W |
| Produkto numeris | 1531231301 |
| EAN | 8592920138144 |
Svarbiausi parametrai
| maitinimas | 10 W |
|---|---|
| šviesos srautas | 1 000 lm |
| IP kategorija | IP44 |
| PIR jutiklis | taip |
Kiti parametrai
| maitinimo šaltinis | jungiamas prie maitinimo šaltinio |
|---|---|
| linija | SIMPO |
| naudojimas | tvirtinimas ant paviršiaus |
| šviesos šaltinis | LED |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| kategorija | ESSENTIAL |
| šviesi spalva | neutrali balta |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| PIR jutiklio aptikimo diapazonas | 8 m |
| darbinės temperatūros amplitudė | nuo –20 °C iki +40 °C |
| tarnavimo laikas | # |
| spalva | baltas |
| įtampa | 220–240 V |
| elektros tiekimo laido ilgis | 20 cm |
| baterija | ne |
| sklaidytuvo medžiaga | stiklas |
| įvado laido tipas | H05RN-F |
| korpuso medžiaga | aliuminis |
| tamsėjimas | ne |
| AKU švietimo laikas | nenurodyta |
| nemirguliuoja | taip |
| dažnis | 50/60 Hz |
| įvado laido medžiaga | guminis |
| adapterio kištukų skaičius | nenurodyta |
| srovė | 45 mA |
| mechaninio poveikio apsauga | nenurodyta |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 100 lm/W |
| adapterio kištuko tipas | nenurodyta |
| energijos faktorius | > 0,5 |
| spindulio kampas | 120° |
| bandymo lemputė pridėta | ne |
| # | – |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| naudojamo šviesos šaltinio energijos klasė | – |
| matmenys | 85 × 141 × 52 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
LED prožektorius SIMPO, 10 W, PIR, neutraliai baltas
1/15