LED prožektorius SIMPO 20 W neutrali balta
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZS2223 |
| Produkto numeris | 1531222300 |
| EAN | 8592920120309 |
Patobulintas turinys
Nesudėtingas lauko apšvietimas
SIMPO LED prožektoriai, pasižymintys itin plonu dizainu, yra idealus pasirinkimas ieškantiems paprasto ir efektyvaus lauko teritorijų apšvietimo, pavyzdžiui, privažiavimų, garažų ar sodų. Dėl didelio šviesos efektyvumo SIMPO idealiai pakeičia halogeninius prožektorius, todėl galima sutaupyti iki 90 % energijos sąnaudų.
SIMPO reflektoriai - privalumai
- Išmanus dizainas
- Išskirtinis kainos ir kokybės santykis
- Didelisšviesos efektyvumas 100 lm/W
- Energijos taupymas iki 90 %, palyginti su halogeniniais prožektoriais
- Dėl kampinio montavimo laikiklio reflektorių galima lengviau pakreipti, kad būtų lengviau montuoti
- Neutrali balta šviesa prilygsta natūraliai dienos šviesai
SIMPO atšvaitus lengva sumontuoti dviem žingsniais. Dėl kampinio montavimo laikiklio atšvaitą galima nulenkti žemyn, kad jis netrukdytų montuojant. Tada tereikia jį prijungti ir viskas baigta.
SIMPO LED prožektoriai - platus modelių asortimentas
SIMPO prožektorių juodas dizainas suteikia gausų apšvietimo pasirinkimą. Galite rinktis išketurių dydžių, tiesiogiai proporcingų išėjimo galiai. Be to, SIMPO taip pat siūlo modelius su judesio PIR jutikliu ir baltos spalvos variantą.
| maitinimas | 20 W |
|---|---|
| šviesos srautas | 2 000 lm |
| IP kategorija | IP65 |
| PIR jutiklis | ne |
| maitinimo šaltinis | jungiamas prie maitinimo šaltinio |
|---|---|
| linija | SIMPO |
| naudojimas | tvirtinimas kabinant |
| šviesos šaltinis | LED |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| kategorija | ESSENTIAL |
| šviesi spalva | neutrali balta |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| PIR jutiklio aptikimo diapazonas | be PIR |
| darbinės temperatūros amplitudė | nuo –20 °C iki +40 °C |
| tarnavimo laikas | 25 000 valandos |
| spalva | juodas |
| įtampa | 220–240 V |
| elektros tiekimo laido ilgis | 20 cm |
| baterija | ne |
| sklaidytuvo medžiaga | stiklas |
| įvado laido tipas | H05RN-F |
| korpuso medžiaga | aliuminis |
| tamsėjimas | ne |
| AKU švietimo laikas | nenurodyta |
| nemirguliuoja | taip |
| dažnis | 50/60 Hz |
| įvado laido medžiaga | guminis |
| adapterio kištukų skaičius | nenurodyta |
| srovė | 90 mA |
| mechaninio poveikio apsauga | nenurodyta |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 100 lm/W |
| adapterio kištuko tipas | nenurodyta |
| energijos faktorius | > 0,7 |
| spindulio kampas | 120° |
| bandymo lemputė pridėta | ne |
| # | # |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| naudojamo šviesos šaltinio energijos klasė | – |
| matmenys | 114 × 92 × 25 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |