LED prožektorius SIMPO 30 W, baltas, IP65, 3000 lm, neitrāli balts
Užsakymo kodas ZS2233W
Rekomend. kaina su PVM
13,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZS2233W |
| Produkto numeris | 1531223301 |
| EAN | 8592920138106 |
Patobulintas turinys
Nesudėtingas lauko apšvietimas
SIMPO LED prožektoriai su ultratinu dizainu yra idealus pasirinkimas ieškantiems paprasto ir efektyvaus lauko teritorijų apšvietimo, pavyzdžiui, įvažiavimų, garažų ar sodų. Dėl didelio šviesos efektyvumo SIMPO idealiai pakeičia halogeninius prožektorius ir leidžia sutaupyti iki 90 % energijos sąnaudų.
SIMPO reflektoriai - privalumai
- Išmanus dizainas
- Paprastas kainos ir kokybės santykis
- Didelis šviesos efektyvumas 100 lm/W
- Energijos sutaupoma iki 90 %, palyginti su halogeniniais prožektoriais
- Dėl kampinio montavimo laikiklio reflektorių galima lengviau pakreipti, kad būtų lengviau montuoti
- Neutrali balta šviesa prilygsta natūraliai dienos šviesai
SIMPO LED prožektoriai - platus modelių asortimentas
Balti SIMPO prožektoriai suteikia didelį apšvietimo pasirinkimą. Galite rinktis iš 4 dydžių, tiesiogiai proporcingų išėjimo galiai. Be to, SIMPO taip pat siūlo modelius su judesio PIR jutikliu ir juodos spalvos variantą.
Svarbiausi parametrai
| maitinimas | 30 W |
|---|---|
| šviesos srautas | 3 000 lm |
| IP kategorija | IP65 |
| PIR jutiklis | ne |
Kiti parametrai
| maitinimo šaltinis | jungiamas prie maitinimo šaltinio |
|---|---|
| linija | SIMPO |
| naudojimas | tvirtinimas ant paviršiaus |
| šviesos šaltinis | LED |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| kategorija | ESSENTIAL |
| šviesi spalva | neutrali balta |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| PIR jutiklio aptikimo diapazonas | be PIR |
| darbinės temperatūros amplitudė | nuo –20 °C iki +40 °C |
| tarnavimo laikas | # |
| spalva | baltas |
| įtampa | 220–240 V |
| elektros tiekimo laido ilgis | 20 cm |
| baterija | ne |
| sklaidytuvo medžiaga | stiklas |
| įvado laido tipas | H05RN-F |
| korpuso medžiaga | aliuminis |
| tamsėjimas | ne |
| AKU švietimo laikas | nenurodyta |
| nemirguliuoja | taip |
| dažnis | 50/60 Hz |
| įvado laido medžiaga | guminis |
| adapterio kištukų skaičius | nenurodyta |
| srovė | 130 mA |
| mechaninio poveikio apsauga | nenurodyta |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 100 lm/W |
| adapterio kištuko tipas | nenurodyta |
| energijos faktorius | > 0,9 |
| spindulio kampas | 120° |
| bandymo lemputė pridėta | ne |
| # | – |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| naudojamo šviesos šaltinio energijos klasė | – |
| matmenys | 143 × 113 ×25 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
LED prožektorius SIMPO 30 W, baltas, IP65, 3000 lm, neitrāli balts
1/14