LED silikoninis raktų pakabukas – gyvūnai, 12 vnt., ekspozicinis dėklas
Užsakymo kodas P4723
Rekomend. kaina su PVM
74,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P4723 |
| Produkto numeris | 1439013903 |
| EAN | 8592920153987 |
Svarbiausi parametrai
| maitinimo šaltinis | 3× 1,5 V LR43 |
|---|---|
| maksimalus spindulio atstumas | – |
| šviesos našumas | 5 lm |
Kiti parametrai
| baterijos pridėtos | taip |
|---|---|
| baterijos tipas | LR43 (1,5 V) |
| įkrovimas | ne |
| fokusas | ne |
| atsparus vandeniui | ne |
| medžiaga | silikono/plastikinis |
| degimo laikas | – |
| informacija apie veikimo laiką | – |
| įkrovimo laikas | – |
| atsparumas smūgiams | ne |
| spalva | spalvų miksas |
| šviesos srautas | 5 lm |
| šviesos šaltinis | LED |
| spindulio atstumas | – |
| švietimo režimų skaičius | 4 |
| maitinimo jungties tipas | – |
| akumuliatoriaus būklės LED indikatorius | – |
| režimai | – |
| įkrovimo proceso LED indikatorius | – |
| priedai | – |
| specialios funkcijos | – |
| savybės | – |
| svoris | – |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | – |
| pakuotė | 12 vnt., parodomoji dėžutė |
| prekių ženklas | EMOS |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
LED silikoninis raktų pakabukas – gyvūnai, 12 vnt., ekspozicinis dėklas
1/10