LED skydelis LUXXO 60 x 60 cm, 22W, 3800 lm, neutraliai baltas UGR
| Prekės ženklas | EMOS Lighting |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZB2120 |
| Produkto numeris | 1544102221 |
| EAN | 8592920152898 |
Patobulintas turinys
Vienodas apšvietimas šiuolaikiniams interjerams
LED panelė „LUXXO“ yra idealus pasirinkimas biurams, koridoriams, mokymo klasėms ir namų darbo erdvėms. Dėl apšvietimo iš nugaros konstrukcijos ji užtikrina malonų ir vienodą apšvietimą be trukdančių šešėlių, o tai prisideda prie didesnio komforto kasdieniame naudojime. Elegantiškas minimalistinis dizainas lengvai įsilieja į įvairių tipų interjerus, o žemas profilis atrodo švariai ir nepastebimai. Patikimas veikimas ir ilgas tarnavimo laikas daro jį praktišku sprendimu tiek naujoms instaliacijoms, tiek esamo apšvietimo modernizavimui.
Šiuolaikinis didelio efektyvumo šviesos šaltinis energiją į šviesą paverčia efektyviau nei įprastos technologijos, todėl padeda sumažinti elektros energijos suvartojimą ir eksploatacijos išlaidas. Jis užtikrina stabilų našumą, ilgą tarnavimo laiką ir patikimą veikimą kasdieniniame naudojime. Tai idealus pasirinkimas patalpoms, kuriose svarbu ekonomiškas eksploatavimas ir kokybiškas apšvietimas.
Plokštė suprojektuota taip, kad ją būtų galima greitai ir be problemų montuoti į pakabinamų lubų sistemas, kur ji lengvai įsitaiso ir tvirtai laikosi savo vietoje. Įrengus plokštę, jos žemas profilis atrodo švariai ir moderniai bei netrikdo interjero išvaizdos. Praktiškas konstrukcijos sprendimas palengvina montavimo darbus ir taupo laiką įrengiant naujas bei rekonstruojamas patalpas.
Mažas akinimo indeksas padeda sumažinti nemalonų šviesos trikdymą ir didina komfortą ilgai būnant apšviestoje patalpoje. Šviesa yra malonesnė akims, padeda susikaupti ir mažina nuovargį dirbant prie kompiuterio, skaitant ar atliekant kitas įprastas veiklas. Ideali išeitis biurams, mokyklų klasėms ir kitoms vietoms, kur svarbus regimasis komfortas.
Neutrali balta šviesa sukuria natūralią ir subalansuotą aplinką, kuri yra maloni akims ilgai būnant patalpoje. Ji padeda susikaupti, gerai orientuotis erdvėje ir tiksliau suvokti spalvas be pernelyg šiltų ar šaltų atspalvių. Dėl savo universalumo jis tinka tiek darbo, tiek gyvenamiesiems interjerams, kur reikalingas ryškus ir patogus apšvietimas kasdienėms veikloms.
5 metų garantija
Išplėsta penkerių metų garantija – tai produkto kokybės, patikimumo ir ilgaamžiškumo įrodymas. Ji suteikia didesnį saugumą naudojant produktą ir investuojant į apšvietimą namuose, biuruose bei komercinėse patalpose. Dėka dėmesio patikrintai gamybai galite būti tikri, kad produktas ilgą laiką veiks be sutrikimų.
| laikymas | lubos |
|---|---|
| šviestuvo tipas | skydelis |
| montavimo tipas | įmontuotas |
| forma | kvadratas |
| šviesi spalva | neutrali balta |
| maitinimas | 22 W |
| IP kategorija | IP20 |
| nuotolinio valdymo pultas | ne |
| judesio jutiklis | – |
| tamsėjimo funkcija | ne |
| matmenys | 595 × 595 × 32 mm |
|---|---|
| korpuso spalva | baltas |
| šviesos srautas | 3 800 lm |
| kaitinamosios lempos pakeitimas | 4× 18 W CFL |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| linija | LUXXO |
| įtampa | 220–240 V |
| spindulio kampas | 90° |
| montavimo anga | – |
| šviesos šaltinis | LED |
| UGR< | 19 |
| korpuso medžiaga | metalo lakštas |
| tarnavimo laikas | 50 000 valandų |
| jutiklio aptikimo diapazonas | – |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| sklaidytuvo medžiaga | plastikas (PS) |
| maitinimo šaltinio išėjimo srovė | 520 mA |
| kategorija | PROFI PLUS |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| nemirguliuoja | taip |
| protokolas | – |
| dažnis | 50/60 Hz |
| perdavimo dažnis | – |
| LGP medžiaga | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| srovė | 100 mA |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 173 lm/W |
| sklaidytuvo tipas | pieninis |
| kitos funkcijos | – |
| energijos faktorius | > 0,9 |
| programėlės kalbos | – |
| pakuotės turinys | – |
| į vonią | ne |
| į virtuvę | ne |
| į svetainę, miegamąjį ir vaikų kambarį | taip |
| į koridorių ir ant laiptų | ne |
| į dirbtuves ir garažą | ne |
| į sodą ir balkoną | ne |
| į kabinetą | taip |
| garantijos laikotarpis | 5 metai |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |