LED stalinis šviestuvas STELLA, juodas
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | Z7602B |
| Produkto numeris | 1538155000 |
| EAN | 8592920079867 |
Patobulintas turinys
Elegantiškas priedas jūsų darbo vietai
Stilinga ir funkcionali juodos spalvos LED lempa užtikrina aukščiausios kokybės apšvietimą darbui, studijoms ir vakariniam poilsiui. Su ryškiu 400 lm šviesos srautu, mažu 6,5 W energijos suvartojimu ir malonia 4000 K neutralią balta spalva sukuria optimalias sąlygas susikaupti ir atsipalaiduoti.
Idealiai tinka:
✅ moderniems biurams
✅ studentų ir darbo stalams
✅ skaitymui, studijoms, kūrybai
✅ elegantiško, minimalistinio dizaino mėgėjams
Natūrali šviesa, kuri nevargina akių
Lempa yra įrengta kokybiškais SMD LED lustais su aukštu spalvų atkūrimo indeksu, kurie užtikrina tikslų spalvų atkūrimą ir malonią, stabilią šviesą be mirgėjimo. Momentinis įjungimas iki 100 % ryškumo užtikrina, kad galite pradėti dirbti iš karto, be laukimo.
Sklandus apšvietimo reguliavimas ir stabilus maitinimas
Dėl 3 pakopų apšvietimo reguliavimo galite lengvai nustatyti šviesos intensyvumą pagal esamus poreikius – nuo visiško darbo ryškumo iki maloniai prislopintos šviesos vakariniam poilsiui.
Komplekte yra 12 V / 400 mA maitinimo adapteris, kuris užtikrina stabilų LED diodų veikimą ir ilgą tarnavimo laiką.
| tamsėjimas | taip |
|---|---|
| įmontuota įkraunama baterija | ne |
| spalva | juodas |
| šviesos srautas | 400 lm |
| šviesi spalva | neutrali balta |
| maitinimas | 6,5 W |
|---|---|
| USB prievadas | ne |
| elektros energijos adapteris pridėtas | taip |
| maitinimo šaltinio tipas | elektrinis tinklas |
| elektros energijos adapteris | 12 V/400 mA |
| LED lustas | SMD |
| elektros tiekimo laido ilgis | 1,7 m |
| energijos efektyvumo klasė | A+ |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| senėjimo faktorius | – |
| IP kategorija | IP20 |
| medžiaga | metalas, plastikas + guminis |
| maks. energija | 6,5 W |
| įtampa | 100–240 V |
| gyvsidabrio talpa | <0 mg |
| lizdas (lempos laikiklis) | – |
| LED skaičius | 12 |
| jungimo ciklų skaičius | 15 000 |
| pasirengimo greitis iki 100 % | 0 s |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| energijos faktorius | – |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| matmenys | 160 × 550 × 345 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
| energijos efektyvumo klasė (nuo 2021-09-01) | – |