LED stalinis šviestuvas STELLA, rožinis
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | Z7602P |
| Produkto numeris | 1538156000 |
| EAN | 8592920079904 |
Patobulintas turinys
Elegantiškas priedas jūsų darbo vietai
Stilinga ir funkcionali rožinės spalvos LED lempa užtikrina aukščiausios kokybės apšvietimą darbui, studijoms ir vakariniam poilsiui. Su ryškiu 400 lm šviesos srautu, mažu 6,5 W energijos suvartojimu ir malonia neutraliąja balta 4 000 K spalva sukuria optimalias sąlygas susikaupti ir atsipalaiduoti.
Idealiai tinka:
✅ vaikų kambariams
✅ studentų darbo stalams
✅ skaitymui, mokymuisi, kūrybai
✅ elegantiško, minimalistinio dizaino mėgėjams
Natūrali šviesa, kuri nevargina akių
Lempa yra įrengta kokybiškais SMD LED lustais su aukštu spalvų atkūrimo indeksu, kurie užtikrina tikslų spalvų atkūrimą ir malonią, stabilią šviesą be mirgėjimo. Momentinis įjungimas iki 100 % ryškumo užtikrina, kad galite pradėti dirbti iš karto, be laukimo.
Sklandus dimerizavimas ir stabilus maitinimas
Dėka 3 pakopų dimerizavimo galite lengvai nustatyti šviesos intensyvumą pagal esamus poreikius – nuo visiško darbo ryškumo iki maloniai prislopintos šviesos vakariniam poilsiui.
Komplekte yra 12 V / 400 mA tinklo adapteris, kuris užtikrina stabilų LED diodų veikimą ir ilgą tarnavimo laiką.
| tamsėjimas | taip |
|---|---|
| įmontuota įkraunama baterija | ne |
| spalva | rožinė |
| šviesos srautas | 400 lm |
| šviesi spalva | neutrali balta |
| maitinimas | 6,5 W |
|---|---|
| USB prievadas | ne |
| elektros energijos adapteris pridėtas | taip |
| maitinimo šaltinio tipas | elektrinis tinklas |
| elektros energijos adapteris | 12 V/400 mA |
| LED lustas | SMD |
| elektros tiekimo laido ilgis | 1,7 m |
| energijos efektyvumo klasė | A+ |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| senėjimo faktorius | – |
| IP kategorija | IP20 |
| medžiaga | metalas, plastikas + guminis |
| maks. energija | 6,5 W |
| įtampa | 100–240 V |
| gyvsidabrio talpa | <0 mg |
| lizdas (lempos laikiklis) | – |
| LED skaičius | 12 |
| jungimo ciklų skaičius | 15 000 |
| pasirengimo greitis iki 100 % | 0 s |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| energijos faktorius | – |
| tarnavimo laikas | 30 000 valandų |
| matmenys | 160 × 550 × 345 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
| energijos efektyvumo klasė (nuo 2021-09-01) | – |