#LI-ION RECHARGEABLE BATTERY 18650 3500mAh
| Prekės ženklas | XTAR |
|---|---|
| Užsakymo kodas | B23865 |
| Produkto numeris | 1206000001 |
| EAN | 6952918302193 |
Patobulintas turinys
Li-ion 18650 3500mAh įkraunama baterija
Atraskite galią ir patikimumą su mūsų Li-ion 18650 3500mAh įkraunama baterija! Šis akumuliatorius idealiai tinka daugeliui įvairių prietaisų, jis pasižymi ilgaamžiškumu, dideliu našumu ir greitu įkrovimu. Nesvarbu, ar jį naudosite elektroninėse cigaretėse, žibintuvėliuose, ar kituose nešiojamuosiuose prietaisuose, galite pasikliauti jo stabiliu ir efektyviu veikimu.
Dėl pažangios ličio jonų technologijos ir didelės 3500 mAh talpos akumuliatorius ne tik suteiks ilgą naudojimo laiką vienu įkrovimu, bet ir ilgaamžiškumą - mažiausiai 800 įkrovimo ciklų. Akumuliatoriuje įrengta apsauga nuo trumpojo jungimo, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas naudojimo metu.
Funkcijos
- Minimalus 800 įkrovimo ciklų skaičius;
- Didelė talpa 3 500 mAh užtikrina ilgą tarnavimo laiką
- Naudojamas daugeliui prietaisų - žibintuvėliams, elektroninėms cigaretėms ir kitiems nešiojamiesiems prietaisams
- Apsauga nuo trumpojo jungimo
| baterijos dydis | 18650 |
|---|---|
| cheminė sudėtis | Ličio jonų baterija |
| kategorija / serija | Ličio jonų baterija |
| įkrovimo galimybė | taip |
| galia | 3 500 mAh |
|---|---|
| įtampa | # |
| tipas | 18650 (PCM) |
| darbinė temperatūra | nuo –20 °C iki +60 °C |
| įkrovimo ciklų skaičius | daugiau nei 800 |
| svoris | 47,7 g |
| maks. tinkamumo laikas | nenurodyta |
| prekių ženklas | Xtar |
| matmenys | 18,4 × 69 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža popierinė dėžutė |