Metalinis LED žibintuvėlis P3114, 330 lm, 3× AAA, FOCUS
Užsakymo kodas P3114
Rekomend. kaina su PVM
17,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P3114 |
| Produkto numeris | 1440013125 |
| EAN | 8592920092163 |
Patobulintas turinys
Galingas, patvarus ir visada paruoštas
Kompaktiškas metalinis žibintuvėlis siūlo didelį šviesos srautą 330 lm, šviesos spindulį iki 120 metrų ir praktišką fokusavimo funkciją, leidžiančią tiksliai nustatyti šviesos kūgį (fokusą). Dėl patvarios konstrukcijos, atsparumo vandeniui ir trijų šviesos režimų tai puikus pagalbininkas namuose, automobilyje ir lauko veikloje. Maitinimas 3× AAA baterijomis užtikrina paprastą naudojimą bet kur.
Savybės
- Šviesos srautas 330 lm ir šviesos spindulys 120 m
- Reguliuojamas šviesos kūgis (fokusas)
- Trys šviesos režimai
- Tvirtas metalinis korpusas ir atsparumas vandeniui
- Maitinimas 3× AAA
FAQ – Dažnai užduodami klausimai
Taip pat galite naudoti įkraunamas baterijas. Šiuo atveju negalime patvirtinti deklaruojamų šviesos intensyvumo verčių ir t. t. Gali būti nedidelių nukrypimų, tačiau šie pokyčiai, palyginti su šarminių baterijų naudojimu, turėtų būti nepastebimi.
Svarbiausi parametrai
| maitinimo šaltinis | 3 X AAA |
|---|---|
| maksimalus spindulio atstumas | 120 m |
| šviesos našumas | 330 lm |
Kiti parametrai
| baterijos pridėtos | ne |
|---|---|
| baterijos tipas | LR03 (1,5 V) |
| įkrovimas | ne |
| fokusas | taip |
| atsparus vandeniui | taip (IP44) |
| medžiaga | aliuminis |
| degimo laikas | 10–27 h |
| informacija apie veikimo laiką | LED 100 % – 10 h, LED 50 % – 18 h, LED 25 % – 27 h |
| įkrovimo laikas | nenurodyta |
| atsparumas smūgiams | taip |
| spalva | juodas |
| šviesos srautas | LED 100 % – 330 lm, LED 50 % – 165 lm, LED 25 % – 80 lm |
| šviesos šaltinis | LED |
| spindulio atstumas | LED 100 % – 120 m, LED 50 % – 85 m, LED 25 % – 65 m |
| švietimo režimų skaičius | 3 |
| maitinimo jungties tipas | nenurodyta |
| akumuliatoriaus būklės LED indikatorius | nenurodyta |
| režimai | LED 100 %, LED 50 %, LED 25 % |
| įkrovimo proceso LED indikatorius | nenurodyta |
| priedai | nenurodyta |
| specialios funkcijos | greitas ĮJUNGIMAS / IŠJUNGIMAS |
| savybės | kilpa |
| svoris | 121 g |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | 128 × 37 × 37 mm |
| pakuotė | 1 vnt., popierinė pakuotė |
| prekių ženklas | EMOS |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Metalinis LED žibintuvėlis P3114, 330 lm, 3× AAA, FOCUS
1/7