Metalinis LED žibintuvėlis P3115, 500 lm, 4× AAA, FOCUS
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P3115 |
| Produkto numeris | 1440014100 |
| EAN | 8592920092194 |
Patobulintas turinys
Galingas metalinis žibintuvėlis bet kokiai situacijai
Atraskite patikimą pagalbininką, kuris nenuvils net sudėtingomis sąlygomis. LED metalinis žibintuvėlis EMOS su maksimaliu šviesos srautu 500 lm siūlo stiprų ir koncentruotą šviesos kūgį su šviesos spinduliu iki 160 metrų. Dėl kokybiškos metalinės konstrukcijos, atsparumo smūgiams ir vandeniui bei praktiško reguliuojamo žibinto fokuso jis yra idealus pasirinkimas namams, dirbtuvėms, automobiliui ir lauko veiklai.
Trys šviesos režimai leidžia pritaikyti šviesos intensyvumą prie esamų poreikių – nuo maksimalios galios, per standartinį režimą, iki ekonomiško šviesos srauto, kurio trukmė siekia iki 22 valandų. Patogus greitas valdymas viena ranka užtikrina greitą įjungimą ar režimo keitimą. Maitinimas iš 4× AAA baterijų užtikrina lengvą energijos prieinamumą bet kur keliaujant.
Savybės
- 500 lm šviesos srautas ir šviesos spindulys iki 160 m užtikrina puikų matomumą
- Metalinis korpusas yra labai atsparus smūgiams ir vandeniui
- Reguliuojamas fokusas platiam arba siaurajam šviesos spinduliui
- 3 šviesos režimai įskaitant taupųjį, kurio veikimo trukmė iki 22 valandų
- Lengvas valdymas naudojant greito perjungimo mygtuką
- Maitinimas 4× AAA – baterijos lengvai prieinamos bet kur
| maitinimo šaltinis | 4 X AAA |
|---|---|
| maksimalus spindulio atstumas | 160 m |
| šviesos našumas | 500 lm |
| baterijos pridėtos | ne |
|---|---|
| baterijos tipas | LR03 (1,5 V) |
| įkrovimas | ne |
| fokusas | taip |
| atsparus vandeniui | taip (IP44) |
| medžiaga | aliuminis |
| degimo laikas | 5,5–22 h |
| informacija apie veikimo laiką | LED 100 % – 5,5 h, LED 50 % – 7 h, LED 25 % – 22 h |
| įkrovimo laikas | nenurodyta |
| atsparumas smūgiams | taip |
| spalva | juodas |
| šviesos srautas | LED 100 % – 500 lm, LED 50 % – 250 lm, LED 25 % – 125 lm |
| šviesos šaltinis | LED |
| spindulio atstumas | LED 100 % – 160 m, LED 50 % – 115 m, LED 25 % – 85 m |
| švietimo režimų skaičius | 3 |
| maitinimo jungties tipas | nenurodyta |
| akumuliatoriaus būklės LED indikatorius | nenurodyta |
| režimai | LED 100 %, LED 50 %, LED 25 % |
| įkrovimo proceso LED indikatorius | nenurodyta |
| priedai | nenurodyta |
| specialios funkcijos | greitas ĮJUNGIMAS / IŠJUNGIMAS |
| savybės | kilpa |
| svoris | 129 g |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | 128 × 37 × 37 mm |
| pakuotė | 1 vnt., popierinė pakuotė |
| prekių ženklas | EMOS |