Mikrobangų jutiklis (judesio jutiklis) IP20 2000W, baltas
Užsakymo kodas GS21111
Rekomend. kaina su PVM
19,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | GS21111 |
| Produkto numeris | 1454017100 |
| EAN | 8592920153666 |
Patobulintas turinys
Išmanus sprendimas jūsų patalpomsPamirškite nereikalingą energijos švaistymą ir rūpesčius, kad šviesos lieka įjungtos, kai patalpoje nėra nieko. Mikrobangų jutiklis automatiškai aptinka žmonių judėjimą ir įjungia apšvietimą būtent ten, kur užfiksuoja veiklą – namuose, biure, garaže ar koridoriuje.Be apšvietimo, jutiklis gali valdyti ir kitus prijungtus įrenginius, taip prisidėdamas prie didesnio komforto, saugumo ir efektyvaus energijos suvartojimo valdymo.
Pagrindiniai privalumai:Automatinis apšvietimo ir įrangos valdymasGreitas ir tikslus judesio aptikimasEnergijos ir lėšų taupymasDidesnis komfortas ir saugumasUniversalus ir lankstus naudojimasNereikalauja priežiūros
Mikrobangų jutiklis užtikrina maksimalų komfortą, saugumą ir efektyvų energijos valdymą bet kurioje patalpoje. Dėl pažangios mikrobangų technologijos jis reaguoja greitai ir labai jautriai, net ir esant plonoms kliūtims, pavyzdžiui, durims ar stiklui. Aptikimas nepriklauso nuo aplinkos temperatūros, todėl užtikrinamas stabilus ir patikimas veikimas įvairiomis sąlygomis.Jis patikimai aptinka žmonių judėjimą ir nedelsdamas įjungia apšvietimą ar kitus prijungtus įrenginius – būtent toje vietoje, kur užfiksuota veikla. Be apšvietimo, mikrobangų jutiklis taip pat gali valdyti ventiliaciją, apsaugos sistemas ar kitus elektros įrenginius, todėl tai yra universalus sprendimas šiuolaikinei ir pažangiai vidaus bei išorės automatizacijai.
Judesio jutiklis suprojektuotas taip, kad jį būtų galima greitai ir paprastai sumontuoti. Antsieninis modelis leidžia lengvai pritvirtinti jį prie sienos ar lubų be sudėtingų nustatymų ar specialių įrankių. Dėl intuityvaus prijungimo ir galimybės tiesiogiai prijungti prie standartinio elektros tinklo jutiklį galite pradėti naudoti iš karto.
Svarbiausi parametrai
| aptikimo atstumas | 8 m |
|---|---|
| aptikimo kampas | 360° |
| įjungimo laikas | min. 10 sekundžių – maks. 12 minučių |
| jutiklio tipas | mikrobangų krosnelė |
Kiti parametrai
| gaminys | judesio jutiklis |
|---|---|
| IP kategorija | IP20 |
| maitinimo šaltinis | 220–240 V~ |
| spalva | baltas |
| maks. varžinė apkrova | 2 000 W |
| maks. talpinė apkrova | 1 000 W |
| jautrumas | <3 Lux |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| saugojimas SD kortelėje | – |
| debesų saugykla | – |
| perdavimo dažnis | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| balso ryšys | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| programėlės kalbos | – |
| montavimo medžiaga | – |
| kitos funkcijos | – |
| matmenys | 115 × 115 × 24 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Mikrobangų jutiklis (judesio jutiklis) IP20 2000W, baltas
1/17