Namų belaidė meteorologinė stotelė E8625
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | E8625 |
| Produkto numeris | 2606186000 |
| EAN | 8592920150474 |
Patobulintas turinys
Meteorologinė stotis su dviem LCD ekranais
Pristatome naują modernią meteorologinę stotį, kuri kasdienį oro stebėjimą pavers aiškiu ir elegantišku patyrimu. Dėka vidaus ir lauko temperatūros bei drėgmės matavimo visada turėsite puikų savo aplinkos klimato vaizdą. Aiški orų prognozė kartu su išsamiu 12 mėnulio fazių vaizdu suteiks jums platesnį kontekstą kasdienio planavimo. Stotis yra įrengta dviem apšviestais LCD ekranais su „Comfort View“ funkcija, kuri užtikrina lengvą duomenų skaitymą dieną ir naktį. Įmontuotas laikrodis, valdomas DCF signalu, pats pasirūpina laiko tikslumu. Savaime suprantama yra žadintuvas su „Snooze“ funkcija, barometras, komforto indikatorius, temperatūros tendencijos, minimalių ir maksimalių verčių įrašai, reguliuojami temperatūros limitai, taip pat data, laikas ir kalendorius – visa tai aiškiai vienoje vietoje.
Du dideliai ir aiškūs LCD ekranai užtikrina patogų ir greitą visų duomenų skaitymą. Dėl galimybės pastatyti ant stalo arba pakabinti ant sienos meteorologinę stotį galite lengvai pastatyti ten, kur jums labiausiai tinka. Maitinimas užtikrinamas nuolat naudojant maitinimo adapterį arba 3× AAA baterijas (į komplektą neįeina), o tai suteikia maksimalų naudojimo lankstumą. Praktiškas silpnos baterijos indikatorius ekrane laiku įspės apie būtinybę pakeisti baterijas – tiek stotyje, tiek išoriniuose jutikliuose.
Išoriniai jutikliai, maitinami 2× 1,5 V AAA baterijomis, gali būti įrengti tiek viduje, tiek lauke, priklausomai nuo poreikio. Pakuotėje yra vienas išorinis jutiklis, o meteorologinę stotį galima išplėsti iki dar dviejų suderinamų jutiklių (E05018), kuriuos galima įsigyti mūsų interneto svetainėje. Meteorologinė stotis užtikrina labai tikslų matavimą su 0,1 °C tikslumu. Vidaus temperatūrą stebi nuo 0 °C iki +50 °C, o lauko temperatūrą – nuo −40 °C iki +70 °C, todėl patikimai informuoja net ekstremaliomis sąlygomis.
Du dideli spalvoti ekranai
Meteostotis turi du apšviestus LCD ekranus su „Comfort View“ technologija, kuri užtikrina puikų matomumą tiek dieną, tiek naktį. Kai maitinama iš elektros tinklo, ekranai yra nuolat apšviesti ir užtikrina maksimalų komfortą, o kai maitinama iš baterijų, jie automatiškai persijungia į taupymo režimą – apšvietimą bet kuriuo metu galima įjungti vienu palietimu maždaug 10 sekundžių laikotarpiui.
Kairysis ekranas aiškiai rodo dabartinį laiką, datą ir dienos pavadinimą, o dešinysis ekranas sutelkia visą svarbią meteorologinę informaciją – orų prognozę, vidaus ir lauko temperatūrą bei drėgmę, barometrą, mėnulio fazę, komforto rodiklius ir kitą praktinę informaciją. Viskas išdėstyta taip, kad vienu žvilgsniu galėtumėte matyti visą informaciją.
| AC adapteris | taip, 5 V DC / 1 000 mA (pridedama) |
|---|---|
| galimas papildomas jutiklis | 3 (E05018) |
| jutiklio diapazonas | iki 80 |
| barometras | taip |
| ekrano dydis | 2× 125 × 80 mm |
| projekcija | ne |
| galimybė pakabinti ant sienos | taip |
|---|---|
| jutiklio matavimo laidas | ne |
| lauko temperatūra | nuo -40 °C iki 70 °C, skiriamoji geba 0,1 °C |
| lauko drėgmė | nuo 20 % iki 99 % RV, skiriamoji geba 1 % |
| orų prognozė | taip |
| laikrodis | DCF (radijo bangomis valdomas laikrodis) |
| min. ir maks. temperatūra | taip |
| nuolatinis foninis apšvietimas | taip |
| mėnulio fazė | taip |
| data | taip |
| slėgio tendencija | taip |
| versija | belaidis |
| stotelės galia | 3 x 1,5 V AAA (nepridedamos) |
| kalendorius | taip |
| vidaus temperatūra | nuo 0 °C iki +50 °C, skiriamoji geba 0,1 °C |
| lietaus kolektorius | ne |
| temperatūros kitimo tendencija | taip |
| LED foninis apšvietimas | taip |
| altitudės patikslinimas | ne |
| spalvotas foninis apšvietimas („Black Mask“) | taip |
| 12/24 val. laiko formatas | taip |
| jutiklio galia | 2 x 1,5 V AAA (nepridedamos) |
| žadintuvas | taip |
| patalpų drėgmė | nuo 20 % iki 99 % RV, skiriamoji geba 1 % |
| anemometras | ne |
| temperatūros įspėjimas | taip |
| laiko zonos | taip |
| gaminys | meteorologinė stotelė |
| visiškai elektroninio ekrano foninis apšvietimas | taip |
| atidėti (snaudimas) | taip |
| galimybė pakeisti temperatūros vienetus °C/°F | °C/°F |
| palaikomos OS | – |
| perdavimo dažnis | 433 MHz |
| kompatibilumas | – |
| kitos funkcijos | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | ne |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | ne |
| pagrindinio prietaiso dydis | 284 × 25 × 107 mm |
| jutiklio dydis | 50 × 25 × 95 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |