Nuotolinio valdymo pultas OFA Essence TV
Užsakymo kodas KE1212
Rekomend. kaina su PVM
14,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | One For All |
|---|---|
| Užsakymo kodas | KE1212 |
| Produkto numeris | 3233012120 |
| EAN | 8716184076251 |
Svarbiausi parametrai
| sukurta | TV |
|---|---|
| visų ženklų palaikymas ir suderinamumas garantuotas | taip |
| kodo paieška | naudotojo vadovas |
| tiesioginis kodų nustatymas | taip |
Kiti parametrai
| kontroliuojamų įrenginių galimas skaičius | 1 |
|---|---|
| svoris | 107 g |
| mokymosi funkcija | taip |
| diapazonas | 15 m |
| baterijos įdėtos į reguliatorių | ne |
| kodo išsaugojimas išėmus baterijas | taip |
| kombinuoto reguliavimo režimas | ne |
| makro įrenginio režimo priskyrimas | ne |
| modelio linija | Essence |
| maitinimo šaltinis | 2× AA |
| nustatymas ir atnaujinimas per www.simpleset.com | ne |
| šviečiantys klavišai | ne |
| išankstinio programavimo kodai | taip |
| tiesioginis įrenginio pasirinkimas | ne |
| paslaugų atnaujinimas | taip |
| paprastų nustatymų rinkinys | taip |
| garso užraktas | taip |
| įrenginio režimo priskyrimas | ne |
| greita prieiga prie jūsų dažnai naudojamos programos | ne |
| matmenys | 15 × 44 × 225 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža popierinė dėžutė |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Nuotolinio valdymo pultas OFA Essence TV
1/7