PIR judesio jutiklis IP20, 1200 W, baltas
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | GS11111 |
| Produkto numeris | 1454008200 |
| EAN | 8592920152089 |
Patobulintas turinys
Išmintingas sprendimas jūsų erdvei
Pamirškite nereikalingą energijos švaistymą ir rūpesčius, kad šviesa dega, kai kambaryje nėra nieko. PIR jutiklis automatiškai aptinka žmonių judėjimą ir įjungia apšvietimą ten, kur užfiksuojamas judėjimas – namuose, biure, garaže ar koridoriuje. Dėl patikimos infraraudonųjų spindulių technologijos jis reaguoja greitai ir tiksliai, be klaidingų pavojaus signalų, taip didindamas komfortą, saugumą ir energijos taupymą. Be šviesų, jutiklis gali valdyti ir kitus prijungtus įrenginius.
Pagrindiniai privalumai:
- Automatinis apšvietimo ir įrenginių valdymas
- Greitas ir tikslus judesio aptikimas
- Energijos ir pinigų taupymas
- Didesnis komfortas ir saugumas
- Universalus ir lankstus naudojimas
- Nereikalauja priežiūros
PIR jutiklis užtikrina patogumą, saugumą ir energijos taupymą bet kurioje patalpoje. Jis stebi žmonių judėjimą ir iškart įjungia šviesas ar kitus prijungtus įrenginius – būtent ten, kur vyksta veikla. Dėl patikimos infraraudonųjų spindulių technologijos jis reaguoja greitai ir tiksliai, be klaidingų įjungimų, kuriuos sukelia šviesos pokyčiai ar nedideli vibravimai.
Be šviesos, PIR jutiklis gali įjungti ventiliaciją, signalizacijas ar kitus elektros prietaisus, todėl tai yra universalus sprendimas jūsų patalpų išmaniai automatizacijai.
Judesio jutiklis yra suprojektuotas taip, kad jį būtų galima greitai ir lengvai įdiegti. Priklijuojamas dizainas leidžia lengvai pritvirtinti prie sienos ar lubų be sudėtingų nustatymų ar specialių įrankių. Dėl intuityvaus prijungimo ir galimybės tiesiogiai prijungti prie standartinio tinklo, jutiklį galite pradėti naudoti iš karto.
| aptikimo atstumas | 6 m |
|---|---|
| aptikimo kampas | 360° |
| įjungimo laikas | min. 10 sekundžių – maks. 15 minučių |
| jutiklio tipas | PIR |
| gaminys | judesio jutiklis |
|---|---|
| IP kategorija | IP20 |
| maitinimo šaltinis | 220–240 V~ |
| spalva | baltas |
| maks. varžinė apkrova | 1 200 W |
| maks. talpinė apkrova | 600 W |
| jautrumas | <3 Lux |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| saugojimas SD kortelėje | – |
| debesų saugykla | – |
| perdavimo dažnis | – |
| valdymas balsu asistentais | – |
| balso ryšys | – |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | – |
| programėlės kalbos | – |
| montavimo medžiaga | – |
| kitos funkcijos | – |
| matmenys | 108 × 108 × 52 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |