Prailginimo laidas 1,5 m / 1 lizdas / baltas / PVC / 0,75 mm2
Užsakymo kodas P01301
Rekomend. kaina su PVM
2,49
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P01301 |
| Produkto numeris | 1902010150 |
| EAN | 8592920139271 |
Patobulintas turinys
Dviejų gyslų ilgintuvas
Dviejų gyslų ilgintuvas su vienu kištukiniu lizdu skirtas paviršutiniams prietaisams, tokiems kaip lempos, telefono įkrovikliai ir t. t., prijungti. PVC kabelis, kurio skerspjūvis 0,75 mm², tinka naudoti namų viduje. Vaikų skydeliai apsaugo vaikus nuo pavojaus.
Svarbiausi parametrai
| ilgis | 1,5 m |
|---|---|
| lizdų skaičius | 1 |
| jungiklis | ne |
| spalva | baltas |
Kiti parametrai
| konduktoriaus kryžminė sekcija | 0,75 mm² |
|---|---|
| USB išvestis | ne |
| įtampa | 250 V |
| srovė | 2,5 A max. |
| IP kategorija | IP20 |
| izoliacijos tipas | PVC |
| maksimali apkrova | 575 W |
| laidininkas | H03VVH2-F |
| lizdų ir kištukų medžiaga | plastikas |
| apsauga nuo vaikų | taip |
| pakuotė | 1 vnt., kabamas |
| palaikomos operacinės sistemos | – |
| suderinamumas | – |
| protokolas | – |
| perdavimo dažnis | – |
| valdymas balsu asistentais | ne |
| pranešimai į mobiliąją programėlę | ne |
| programos kalbos | – |
| kitos funkcijos | ne |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Prailginimo laidas 1,5 m / 1 lizdas / baltas / PVC / 0,75 mm2
1/8