Prailginimo laidas 3 m / 1 lizdas / baltas / PVC / 0,75 mm2
Užsakymo kodas P01303
Rekomend. kaina su PVM
2,89
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P01303 |
| Produkto numeris | 1902010300 |
| EAN | 8592920064504 |
Svarbiausi parametrai
| ilgis | 3 m |
|---|---|
| lizdų skaičius | 1 |
| jungiklis | ne |
| spalva | baltas |
Kiti parametrai
| konduktoriaus kryžminė sekcija | 0,75 mm² |
|---|---|
| USB išvestis | ne |
| įtampa | 250 V |
| srovė | 2,5 A max. |
| IP kategorija | IP20 |
| izoliacijos tipas | PVC |
| maksimali apkrova | 575 W |
| laidininkas | H03VVH2-F |
| lizdų ir kištukų medžiaga | plastikas |
| apsauga nuo vaikų | taip |
| pakuotė | 1 vnt., kabamas |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Prailginimo laidas 3 m / 1 lizdas / baltas / PVC / 0,75 mm2
1/5