Rankinis šviesios diodų guminis žibintuvėlis P3861, 20 lm, 2x AA
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P3861 |
| Produkto numeris | 1440032202 |
| EAN | 8595025395160 |
Patobulintas turinys
Praktinis žibintuvėlis
Ieškote lengvo, patvaraus ir ekonomiško žibintuvėlio namams, dirbtuvėms, automobiliui ar kelionėms? Šis plastikinis LED žibintuvėlis užtikrina stabilų veikimą ir paprastą naudojimą, kai jums reikia patikimo šviesos šaltinio. Dėl kompaktiško dizaino, neslystančios rankenos ir patvarios konstrukcijos žibintuvėlis tinka tiek kasdieniam naudojimui, tiek sudėtingesnėms sąlygoms.
Su 20 liumenų šviesos srautu, šviesos spinduliu iki 35 metrų ir 30 valandų veikimo trukme su dviem AA baterijomis , tai idealus pagalbininkas, kuris jūsų nepaliks bėdoje. Jūs taip pat įvertinsite jos atsparumą vandeniui, smūgiams ir praktišką dirželį patogiam nešiojimui.
Savybės
- Atsparus vandeniui ir smūgiams
- Veikia iki 30 valandų su 2× AA baterijomis
- Šviečia 35 m atstumu, šviesos srautas 20 lm
- Lengvas ir lengvai valdomas
| maitinimo šaltinis | 2× AA |
|---|---|
| maksimalus spindulio atstumas | 35 m |
| šviesos našumas | 20 lm |
| baterijos pridėtos | ne |
|---|---|
| baterijos tipas | LR6 (1,5 V) |
| įkrovimas | ne |
| fokusas | ne |
| atsparus vandeniui | taip (IP43) |
| medžiaga | plastikas + guma |
| degimo laikas | 30 h |
| informacija apie veikimo laiką | nenurodyta |
| įkrovimo laikas | nenurodyta |
| atsparumas smūgiams | taip |
| spalva | juoda, mėlyna |
| šviesos srautas | LED 100 % – 20 lm |
| šviesos šaltinis | LED |
| spindulio atstumas | LED 100 % – 35 m |
| švietimo režimų skaičius | 1 |
| maitinimo jungties tipas | nenurodyta |
| akumuliatoriaus būklės LED indikatorius | nenurodyta |
| režimai | LED 100 % |
| įkrovimo proceso LED indikatorius | nenurodyta |
| priedai | nenurodyta |
| specialios funkcijos | nenurodyta |
| savybės | kilpa |
| svoris | 85 g |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| matmenys | 162 × 43 × 43 mm |
| pakuotė | 1 vnt., popierinė pakuotė |
| prekių ženklas | EMOS |