Signalizacija su judesio jutikliu EM‑125L PROTECTOR
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | H8106 |
| Produkto numeris | 3081000010 |
| EAN | 8592920146989 |
Patobulintas turinys
Garsus sargas – nešiojamas signalizacijos rinkinys su judesio jutikliu
Signalizacijos rinkinys su itin garsiu 125 dB sirena, kuri iškart įspės jus apie bet kokį nepageidaujamą judesį. Dėl paprastos instaliacijos ir lengvo valdymo jį gali naudoti tikrai kiekvienas, tiek kaip sveikinimo skambutį dieną, tiek kaip kompromisų nepripažįstantį signalą naktį. Įrenginys yra nešiojamas ir gali būti maitinamas arba 3 AA baterijomis (įeina į komplektą), arba USB-C kabeliu (neįeina į komplektą). Signalizacijos funkcijas galima patogiai valdyti nuotolinio valdymo pultu su SOS mygtuku. Dėl tikslaus judesio aptikimo tai ideali apsauga karavanams, rūsiams, namams, butams, kabinetams ir parduotuvėms.
Ideali vieta
Norėdami pasiekti geriausius rezultatus, signalizacijos įrenginį geriausia įrengti maždaug 2 metrų aukštyje, iš kur jis puikiai matys visą stebimą teritoriją. Dėka praktiško stovo jį galite lengvai pastatyti arba tvirtai pritvirtinti prie sienos – greitai naudodami lipniąją dvipusę juostelę (įeina į komplektą) arba tvirtai varžtais, kuriems yra paruošti montavimo skylės.
Patogus nuotolinio valdymo pultas
Signalizaciją galite įjungti tiesiogiai ant prietaiso vienu paspaudimu arba patogiai naudoti pridedamą nuotolinio valdymo pultą – tai idealus sprendimas tais atvejais, kai signalizacija yra aukščiau arba toliau nuo jūsų. Be to, pultas turi specialų SOS mygtuką, kuris iškart įjungia itin garsų 125 dB signalą ir atkreipia dėmesį pavojaus ar netikėtos situacijos atveju.
Lankstus maitinimas ir reguliuojamas garsumas
Žadintuvas siūlo 2 garsumo lygius, todėl galite pasirinkti, ar norite diskretiško perspėjimo, ar galingos sirenos. Jį galite maitinti arba 3 AA baterijomis, kurios yra įtrauktos į komplektą, arba patogiai USB-C kabeliu nuolatiniam maitinimui iš elektros tinklo. Be to, signalizacija laiku įspės, kai baterijos baigsis, todėl niekada neliksite be apsaugos. Dėl savo universalumo ji idealiai tinka sandėlių, garažų, kemperių, namų, durų, langų ir kitų patalpų apsaugai, kur norite, kad saugumas visada būtų po ranka.
| aptikimo atstumas | 8 m |
|---|---|
| aptikimo kampas | 110° |
| įjungimo laikas | 5 s, 30 s, 1 min, 3 min, 5 min |
| jutiklio tipas | PIR |
| gaminys | pavojaus signalas |
|---|---|
| IP kategorija | IP21 |
| maitinimo šaltinis | DC USB 5 V / 3× AA |
| spalva | juodas |
| maks. varžinė apkrova | – |
| maks. talpinė apkrova | – |
| jautrumas | – |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | RF |
| saugojimas SD kortelėje | ne |
| debesų saugykla | ne |
| perdavimo dažnis | – |
| valdymas balsu asistentais | ne |
| balso ryšys | ne |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | ne |
| programėlės kalbos | – |
| montavimo medžiaga | – |
| kitos funkcijos | ne |
| matmenys | 100 × 80 × 60 mm |
| pakuotė | 1 vnt., maža popierinė dėžutė |