SIMPO LED prožektors ar kustības sensoru, 30 W, melns, neitrāli balts
Užsakymo kodas ZS2333
Rekomend. kaina su PVM
24,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZS2333 |
| Produkto numeris | 1531233300 |
| EAN | 8592920120408 |
Patobulintas turinys
Apšvietimas nepretenzingiems
Slankūs SIMPO judesio jutiklio LED prožektoriai yra idealus pasirinkimas ieškantiems paprasto ir efektyvaus lauko apšvietimo, pavyzdžiui, privažiavimų, garažų ar sodų. Dėl didelio šviesos efektyvumo SIMPO idealiai pakeičia halogeninius prožektorius, kurie sutaupo iki 90 % energijos sąnaudų.SIMPO reflektoriai - privalumai
- Lengvas dizainas Judėjimo PIR jutiklis
- Paprastas kainos ir kokybės santykis
- Didelis šviesos efektyvumas 100 lm/W
- Energijos taupymas iki 90 %, palyginti su halogeniniais prožektoriais
- Dėl kampinio montavimo laikiklio reflektorių galima lengviau pakreipti, kad būtų lengviau montuoti
- Neutrali balta šviesa prilygsta natūraliai dienos šviesai
SIMPO atšvaitus lengva sumontuoti dviem žingsniais. Dėl kampinio tvirtinimo laikiklio galite atšvaitą nulenkti žemyn, kad montuojant jis netrukdytų. Tada tiesiog prijunkite jį ir viskas baigta.
LED prožektoriai SIMPO - platus modelių pasirinkimas
Dėl juodos spalvos SIMPO prožektorių dizaino siūlomas platus apšvietimo pasirinkimas. Galite rinktis iš 4 dydžių, tiesiogiai proporcingų išėjimo galiai. Be to, SIMPO taip pat siūlo modelius be PIR judesio jutiklio ir baltos spalvos variantą.Svarbiausi parametrai
| maitinimas | 30 W |
|---|---|
| šviesos srautas | 3 000 lm |
| IP kategorija | IP44 |
| PIR jutiklis | taip |
Kiti parametrai
| maitinimo šaltinis | jungiamas prie maitinimo šaltinio |
|---|---|
| linija | SIMPO |
| naudojimas | tvirtinimas kabinant |
| šviesos šaltinis | LED |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| kategorija | ESSENTIAL |
| šviesi spalva | neutrali balta |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| PIR jutiklio aptikimo diapazonas | 8 m |
| darbinės temperatūros amplitudė | nuo –20 °C iki +40 °C |
| tarnavimo laikas | 25 000 valandos |
| spalva | juodas |
| įtampa | 220–240 V |
| elektros tiekimo laido ilgis | 20 cm |
| baterija | ne |
| sklaidytuvo medžiaga | stiklas |
| įvado laido tipas | H05RN-F |
| korpuso medžiaga | aliuminis |
| tamsėjimas | ne |
| AKU švietimo laikas | nenurodyta |
| nemirguliuoja | taip |
| dažnis | 50/60 Hz |
| įvado laido medžiaga | guminis |
| adapterio kištukų skaičius | nenurodyta |
| srovė | 130 mA |
| mechaninio poveikio apsauga | nenurodyta |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 100 lm/W |
| adapterio kištuko tipas | nenurodyta |
| energijos faktorius | > 0,9 |
| spindulio kampas | 120° |
| bandymo lemputė pridėta | ne |
| # | # |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| naudojamo šviesos šaltinio energijos klasė | – |
| matmenys | 143 × 175 × 52 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
SIMPO LED prožektors ar kustības sensoru, 30 W, melns, neitrāli balts
1/14