SIMPO LED prožektors ar kustības sensoru, 50 W, melns, neitrāli balts
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | ZS2343 |
| Produkto numeris | 1531234300 |
| EAN | 8592920120422 |
Patobulintas turinys
SIMPO LED prožektoriai
SIMPO LED prožektoriai idealiai pakeičia senus halogeninius prožektorius. Dėl didelio šviesos efektyvumo - 100 lm/W sutaupysite iki 90 % eksploatacinių išlaidų, palyginti su halogeniniais prožektoriais. Skleidžiama neutrali balta šviesa, kurios temperatūra 4000 K, yra panašiausia į įprastą dienos šviesą. SIMPO taip pat turi judesio PIR jutiklį, kuris užtikrina dar efektyvesnį apšvietimą ir energijos taupymą.
Naudojimas lauke
Tvirta aliuminio konstrukcija su IP44 apsauga užtikrina atsparumą vandeniui. Todėl SIMPO atšvaitai puikiai tinka naudoti lauke, kur jie gali atlaikyti įvairias oro sąlygas.
Lengvas montavimas
SIMPO atšvaitus lengva sumontuoti dviem žingsniais. Dėl nuolydžio montavimo laikiklio galite atšvaitą nulenkti žemyn, kad montuojant jis netrukdytų. Tada tereikia jį prijungti ir viskas bus baigta.
| maitinimas | 50 W |
|---|---|
| šviesos srautas | 5 000 lm |
| IP kategorija | IP44 |
| PIR jutiklis | taip |
| maitinimo šaltinis | jungiamas prie maitinimo šaltinio |
|---|---|
| linija | SIMPO |
| naudojimas | tvirtinimas kabinant |
| šviesos šaltinis | LED |
| spalvos temperatūra | 4 000 K |
| kategorija | ESSENTIAL |
| šviesi spalva | neutrali balta |
| spalvos perteikimo indeksas (CRI) | Ra > 80 |
| PIR jutiklio aptikimo diapazonas | 8 m |
| darbinės temperatūros amplitudė | nuo –20 °C iki +40 °C |
| tarnavimo laikas | 25 000 valandos |
| spalva | juodas |
| įtampa | 220–240 V |
| elektros tiekimo laido ilgis | 20 cm |
| baterija | ne |
| sklaidytuvo medžiaga | stiklas |
| įvado laido tipas | H05RN-F |
| korpuso medžiaga | aliuminis |
| tamsėjimas | ne |
| AKU švietimo laikas | nenurodyta |
| nemirguliuoja | taip |
| dažnis | 50/60 Hz |
| įvado laido medžiaga | guminis |
| adapterio kištukų skaičius | nenurodyta |
| srovė | 215 mA |
| mechaninio poveikio apsauga | nenurodyta |
| švietimo efektyvumas lygus kaitinamosios lemputės energijai | 100 lm/W |
| adapterio kištuko tipas | nenurodyta |
| energijos faktorius | > 0,9 |
| spindulio kampas | 120° |
| bandymo lemputė pridėta | ne |
| # | # |
| garantijos laikotarpis | 2 metai |
| naudojamo šviesos šaltinio energijos klasė | – |
| matmenys | 182 × 199 × 52 mm |
| pakuotė | 1 vnt., dėžė |