Skaitmeninis termometras su higrometru E0114N
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | E0114N |
| Produkto numeris | 2603124000 |
| EAN | 8592920150436 |
Patobulintas turinys
Termometras su drėgmėmačiu
Jis siūlo išsamų sprendimą, skirtą vidaus temperatūrai ir drėgmei matuoti. Turėdami aukštos kokybės kvarcinį laikrodį, duomenų ir min/max temperatūros ekraną, galėsite sekti visus svarbius rodiklius. Galite lengvai perjungti °C/°F matavimo vienetus ir naudotis patogia baimės laikrodžio su pakartotinio žadinimo funkcija. Aiškus LED apšviestas ekranas su dideliais skaitmenimis užtikrina puikų įskaitomumą. Ekranas nėra nuolat apšviestas, paspauskite SNOOZE mygtuką, kad įjungtumėte apšvietimą 5 sekundėms, tada ekranas grįš į energijos taupymo režimą.
Tinkamai padėkite termometrą ant lentynos, komodos ar bet kur kitur, kur norite stebėti būsimą temperatūrą ir drėgmę savo namuose. Jam veikti reikia tik vienos 1,5 V AA baterijos (į komplektą neįeina). Elegantiškos baltos spalvos termometras puikiai dera prie bet kokio interjero.
| termometro dizainas | belaidis |
|---|---|
| lauko temperatūra | ne |
| vidaus temperatūra | nuo –10 °C iki +50 °C, skiriamoji geba 0,1 °C |
| laikrodis | taip, kvarcas |
| lauko drėgmė | ne |
| patalpų drėgmė | nuo 10 % iki 95 % RH, skiriamoji geba 1 % |
| žadintuvas | taip |
| jutiklio matavimo laidas | ne |
|---|---|
| diapazonas atvirame lauke | ne |
| galimas papildomas jutiklis | ne |
| 12/24 val. laiko formatas | taip |
| min. ir maks. temperatūra | taip |
| fiksavimo magnetas | ne |
| temperatūros įspėjimas | ne |
| laiko zonos | ne |
| chronometras | ne |
| data | taip |
| stotelės galia | 1 x 1,5 V AA (nepridedama) |
| kalendorius | ne |
| maks. laiko skaičiavimas nuo | – |
| paskutinės reikšmės atmintis | ne |
| temperatūros kitimo tendencija | ne |
| spalvotas foninis apšvietimas („Black Mask“) | ne |
| LED foninis apšvietimas | taip |
| galimybė pakeisti temperatūros vienetus °C/°F | °C/°F |
| galimybė pakabinti ant sienos | ne |
| jutiklio galia | ne |
| atidėti (snaudimas) | taip |
| perdavimo dažnis | ne |
| AC adapteris | ne |
| temperatūros indeksas | ne |
| slėgio tendencija | ne |
| nuolatinis foninis apšvietimas | ne |
| ekrano dydis | 75 × 64 mm |
| # | – |
| # | – |
| # | – |
| # | ne |
| # | ne |
| # | ne |
| # | – |
| # | – |
| kitos funkcijos | – |
| pagrindinio prietaiso dydis | 88 × 37 × 86 mm |
| jutiklio dydis | ne |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |