GoSmart P56S01 skaitmeninis patalpų termostatas su belaidžiu ryšiu
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P56S01 |
| Produkto numeris | 2101213000 |
| EAN | 8592920149140 |
Patobulintas turinys
Išmanusis gyvenimas tapo dar labiau prieinamas
Sukurkite savus išmaniuosius namus su "EMOS GoSmart" ir kitais su TUYA suderinamais išmaniaisiais įrenginiais. Prijunkite atskirus gaminius, nustatykite jų veiklos automatizaciją ir valdykite juos nuotoliniu būdu naudodami visiškai lokalizuotą ir intuityvią mobiliąją programėlę.
Kontroliuoti šilumą - išmaniai ir iš bet kurios vietos
Išmanusis belaidis termostatas su grindų jutikliu P56S01 iš "EMOS GoSmart" serijos padeda palaikyti idealią temperatūrą, taupyti energiją ir kartu mėgautis maksimaliu komfortu. Dėl pažangios OpenTherm technologijos jis automatiškai optimizuoja šildymą ir vėsinimą pagal esamas sąlygas, užtikrindamas efektyvų veikimą be nereikalingų nuostolių. Pridėkite prie to išmaniąsias funkcijas - GPS vietos kontrolę, temperatūros scenarijų planavimą, valdymą programėle iš bet kurios vietos ir "Google Assistant" bei "Amazon Alexa" palaikymą - ir turėsite išties išmanųjį namų klimato kontrolės centrą. Dėl modernaus dizaino, sukurto ekskliuzyviai EMOS, termostatas yra ne tik praktiškas, bet ir stilingas bet kokio interjero priedas.
Šildymo ir vėsinimo sistemos reguliavimas
Išmanųjį laidinį termostatą galima prijungti ir prie šildymo sistemos, ir prie vėsinimo įrenginio. Žiemą termostatas palaiko optimalią temperatūrą ir padeda išvengti brangiai kainuojančio perkaitimo. Karštomis vasaros dienomis termostatas pasirūpina vėsinimu be nemalonių temperatūros smūgių. Mėgaukitės tobulo komforto pojūčiu ištisus metus. Termostate galite pasirinkti temperatūros diapazoną nuo 7 °C iki 30 °C, kurį galima reguliuoti vos 0,2 °C žingsniu.
Temperatūros kalibravimo funkcija taip pat užtikrina, kad termostate rodomi rodmenys tiksliai atitiktų jūsų mėgstamų prietaisų, pavyzdžiui, termometro ar meteorologijos stoties, rodmenis.
Dėka išmaniosios GPS funkcijos termostatas automatiškai įjungia šildymą arba vėsinimą, kad grįžus jus visada pasitiktų ideali temperatūra. O jei išvykstate atostogauti ir pamirštate išjungti šildymą, ne bėda - bet kada galite viską reguliuoti nuotoliniu būdu naudodamiesi mobiliąja EMOS GoSmart programėle. Patogumas, taupymas ir saugumas - kad ir kur būtumėte.
Išmanusis termostatas P56S01 su 16A jungiamąja rele gali valdyti ne tik grindinį šildymą, bet ir didesnės apkrovos prietaisus, pavyzdžiui, infraraudonųjų spindulių plokštes arba tiesioginio kaitinimo šildytuvus. Jis siūlo iki 6 temperatūros programų per dieną ir 3 vartotojo reguliuojamus scenarijus, kuriuos lengvai pritaikysite savo poreikiams.
Termostatą galite prijungti prie katilo, kuris palaiko "OpenTherm" ryšį. Privalumas tas, kad galite reguliuoti katilo galią ne tik pagal kambario temperatūrą, bet ir pagal sistemos vandens temperatūrą ar kitus kintamuosius. perjungimas vyksta tiek per OT, tiek per relinį ryšį. Dauguma termostatų turi tik OT išėjimą arba relinį išėjimą. Išmanusis termostatas P56S01 turi apie abu išėjimus, skirtus prijungti prie katilo. Termostatas padidina šildymo sistemos efektyvumą, sumažina išlaidas, o dėl OT valdymo jį paprasta įrengti.
Termostatas P56S01 sujungia praktišką funkcionalumą ir modernų, laikui nepavaldų dizainą, derantį prie bet kokio interjero.Apšviestas jutiklinis ekranas yra aiškus ir intuityvus - dideli skaitmenys leidžia lengvai matyti esamą ir nustatytą temperatūrą, o dėl apšvietimo juo patogu naudotis net naktį, neįjungus šviesos. Be to, termostatas palaiko "Amazon Alexa" ir "Google Assistant", todėl jį galite valdyti balso komandomis.
Montavimas ir prijungimas prie "EMOS GoSmart" sistemos
Išmanusis termostatas P56S01 turi 3 metrų ilgio kabelį su temperatūros jutikliu, kurį dėl jo ilgio galima patogiai įdėti į grindis prie grindinio šildymo. Tuomet įsukite termostato montavimo padą į tinkamą montavimo dėžutę, prijunkite laidus ir temperatūros jutiklio kabelį pagal laidų schemą ir galiausiai pritvirtinkite priekinį dangtelį. Ir viskas baigta! Išmanusis termostatas P56S01 maitinamas iš 230 V kintamosios srovės tinklo maitinimo šaltinio.
Vėliau tereikia prietaisą prijungti prie namų "Wi-Fi" tinklo ir susieti su EMOS GoSmart mobiliąja programėle, kurią galima naudoti "Android" ir "iOS".
Pasirinkite savo poreikius atitinkantį termostatą
Atraskite naują termostatų asortimentą - nuo klasikinių iki išmaniųjų, su grindų jutikliu arba įmontuotų, sukurtų išskirtinio dizaino tik EMOS.
| reguliavimo tipas | programuojamas elektroninis kambario termostatas, galimybė reguliuoti mobiliuoju telefonu (iOS, Android) |
|---|---|
| termostatas tipas | laidinis, su „OpenTherm“ ryšiu + grindinis šildymas |
| reguliavimo režimas | šildymo ir vėsinimo sistema |
| temperatūros derinimas | nuo 7 °C iki 30 °C, po 0,2 °C |
| temperatūros derinimo tipas | komforto ir ekonomiška temperatūra |
|---|---|
| temperatūros derinimo variantai | nuo 0,1 °C iki 1 °C, (skiriamoji geba 0,1 °C) |
| temperatūros matavimas | nuo 0 °C iki 40 °C, skiriamoji geba 0,1 °C |
| kapiliarinio jutiklio ilgis | – |
| programų skaičius | 6 + 3 naudotojų pritaikoma |
| ON/OFF funkcija | taip |
| foninis apšvietimas | taip |
| spalva | baltas |
| įjungimas | 230 V AC ar be pajėgumo |
| diapazonas atvirame lauke | – |
| sušalimo apsauga | taip |
| priėmėjo galia | – |
| atostogų režimas | taip |
| atstatymo funkcija | ne |
| galimybė prisijungti prie kitų detektorių | ne |
| maitinimo šaltinis | 230 V AC |
| tinklų sąsajos galia | – |
| perdavėjo galia | – |
| veikimo dažnis | – |
| pakuotės dalis | termostatas, grindinis jutiklis, 3 m, Ø 8 mm |
| įjungimo apkrova | 16 A varžos, 5 A indukcinis |
| temperatūros kalibravimas | taip |
| palaikomos OS | „Android“, „iOS“ |
| kompatibilumas | EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, Atvira sistema |
| protokolas | Wi-fi |
| perdavimo dažnis | 2,4 GHz WIFI (IEEE802.11b/g/n) |
| valdymas balsu asistentais | taip (Amazon Alexa, Google Assistant) |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | taip |
| taikymo kalbos | 0 |
| grindų jutiklis | NTC 10 kΩ, 3 m |
| perdavėjo matmuo | – |
| matmenys | 98 × 37 × 98 mm |
| gavėjo matmuo | – |
| tinklų sąsajos matmuo | – |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |