Namų belaidis durų skambutis P5727N, prijungiamas
Užsakymo kodas P5727N
Rekomend. kaina su PVM
16,90
€
Produkto sauga:
Už EU atsakingas asmuo
Gamintojo internetinis katalogas. Šiuo metu šių gaminių užsisakyti negalima.
Pagrindiniai duomenys
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P5727N |
| Produkto numeris | 3402132000 |
| EAN | 8592920153604 |
Patobulintas turinys
Veikimo spindulys, patikimumas ir paprastumas viename skambučio mygtukeElegantiškas juodas skambučio mygtukas užtikrina patikimą veikimą, o mygtuko veikimo spindulys atviroje erdvėje siekia iki 150 m. Dėl savaiminio mokymosi funkcijos poravimas yra greitas ir automatinis, o prie vieno skambučio galima prijungti iki 8 mygtukų P5734T tipo. Nereikia jokių laidų ar gręžimo į sieną. Skambučio mygtuką namuose tiesiog įjunkite į rozetę, o lauko vandeniui atsparų mygtuką pritvirtinkite dvipusės lipnios juostos pagalba ten, kur jums reikia. Per kelias minutes turėsite veikiantį rinkinį ir nepraleisite nė vieno skambučio.
Garsumo nustatymas ir melodijų pasirinkimas Galima rinktis iš 10 melodijų, kurias lengvai pritaikysite pagal savo pageidavimus, ir 5 garsumo nustatymo lygių, įskaitant maksimalų garsumą iki 100 dB, todėl skambučio nepraleisite net triukšmingoje aplinkoje. Be to, skambučio aktyvacijos metu signalas apie save praneš ir šviesos signalizacija.
Reikia daugiau mygtukų? Jokių problemų!Reikia daugiau mygtukų vienam skambučiui? Belaidį skambučio mygtuką P5727N galima lengvai susieti su papildomais mygtukais P5734T, kuriuos galima įsigyti atskirai. Dėl to mygtuką galite turėti būtent ten, kur jo reikia – prie vartelių, prie įėjimo durų, taip pat, pavyzdžiui, prie galinio įėjimo į sodą ar garažą. Rekomenduojame mygtukų nedėti ant metalinių vartelių ar stulpų, nes tai gali sumažinti signalo perdavimą.
Elegantiškas dizainas Belaidis durų skambutis patraukia dėmesį moderniu ir elegantišku dizainu juodos spalvos versijoje, kuri lengvai įsilies į bet kokį interjerą ar eksterjerą. Patikimas signalo perdavimas 433,92 MHz dažniu radijo bangomis užtikrina stabilų veikimą ir sklandžią komunikaciją tarp mygtuko ir imtuvo.
Svarbiausi parametrai
| pagrindinio bloko maitinimo šaltinis | 230 V AC |
|---|---|
| energijos mygtukas | 1× 3 V CR2032 (pridedama) |
| mygtuko pasiekimas | 150 m |
| specialios funkcijos | ne |
Kiti parametrai
| optinis skambėjimas apačioje | taip |
|---|---|
| durų skambučio optinis skambėjimas | taip |
| galimybė pridėti kitą mygtuką | taip, maks. 8 |
| papildomas (atsarginis) mygtukas | P5734T |
| garso kontrolė | taip, 5 lygiai |
| didžiausias skambėjimo garsumas | # |
| melodijų skaičius | 10 |
| imtuvų skaičius pakuotėje | 1 vnt. |
| mygtukų skaičius pakuotėje | 1 vnt. |
| spalva | juodas |
| siejimo būdas | automatinis susiejimas – savamokslis |
| vandeniui atsparus mygtukas | IP56 |
| perdavimo metodas | belaidis skambutis |
| perdavimo dažnis | 433 MHz |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| durų skambučio matmenys | 97 × 63 × 61 mm |
| mygtuko matmenys | 19 × 38 × 92 mm |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | ne |
| balso ryšys | ne |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | ne |
| programėlės kalbos | – |
| montavimo medžiaga | – |
| kitos funkcijos | – |
| linija | – |
Dokumentai ir failai, kuriuos galima atsisiųsti
Namų belaidis durų skambutis P5727N, prijungiamas
1/18