Namų belaidis durų skambutis P5736, skirtas 3× AA
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P5736 |
| Produkto numeris | 3402130000 |
| EAN | 8592920147566 |
Patobulintas turinys
Stilius, tvarumas ir funkcionalumas puikioje pusiausvyroje
Belaidis skambutis EMOS P5736 patraukia savo švariu, elegantišku išvaizda, kuris puikiai tinka bet kokiam interjerui. Kompaktinį imtuvą galite lengvai pastatyti bet kurioje buto ar namo vietoje, o mygtukas yra atsparus atmosferos poveikiui (IP55). Praktinė šviesos signalizacija užtikrina, kad apie svečią sužinosite net ir triukšmingoje aplinkoje.
RGB šviesos signalizacija ir pasirenkami režimai
Skambučio signalas naudoja pažangią RGB technologiją – mirgėdamos spalvos švelniai keičiasi ir sukuria efektingą vizualinį įspėjimą.
Galite pasirinkti iš trijų signalizacijos režimų:
- šviesos
- garso
- kombinuoto
Taigi galite pritaikyti naudojimą pagal savo poreikius – tai idealiai tinka, pavyzdžiui, šeimoms su mažais vaikais ar pagyvenusiems žmonėms.
Reguliuojamas garsumas ir išmanusis suporavimas
Garsumą skambučio lengvai nustatysite 4 lygiais. Automatinė savarankiško mokymosi funkcija leidžia greitai susieti be rankinio kodų derinimo. Prie vieno imtuvo galima prijungti iki 8 belaidžių mygtukų P5732T, todėl jis idealiai tinka keliems įėjimams ar didesniems objektams. Vienas mygtukas jau yra įtrauktas į paketą.
Ekonomiškas maitinimas ir ilgas veikimo laikas
Imtuvas maitinamas trimis AA tipo baterijomis, kurios nėra įtrauktos į komplektą, o mygtukas naudoja CR2032 tipo bateriją (įtraukta į komplektą). Dėl mažos energijos sąnaudos galite būti tikri, kad baterijos tarnaus ilgai ir jų nereikės dažnai keisti.
Ekologinis pasirinkimas su FSC MIX sertifikatu
P5736 skambučio mygtukas yra pagamintas iš perdirbtų medžiagų ir supakuotas į FSC MIX sertifikuotą pakuotę. Šis sertifikatas garantuoja, kad medžiagos yra iš tvariai tvarkomų miškų ir atsakingų šaltinių. Taigi šis skambučio mygtukas yra ne tik modernus, bet ir ekologiškas – tai įrodymas, kad kokybė ir ekologija gali eiti koja kojon.
| pagrindinio bloko maitinimo šaltinis | 3 x 1,5 V AA (nepridedama) |
|---|---|
| energijos mygtukas | 1× 3 V CR2032 (pridedama) |
| mygtuko pasiekimas | 150 m |
| specialios funkcijos | ne |
| optinis skambėjimas apačioje | taip |
|---|---|
| durų skambučio optinis skambėjimas | taip |
| galimybė pridėti kitą mygtuką | taip, maks. 8 |
| papildomas (atsarginis) mygtukas | P5723T |
| garso kontrolė | taip, 4 lygiai |
| didžiausias skambėjimo garsumas | 90 dB |
| melodijų skaičius | 36 |
| imtuvų skaičius pakuotėje | 1 vnt. |
| mygtukų skaičius pakuotėje | 1 vnt. |
| spalva | baltas |
| siejimo būdas | automatinis susiejimas – savamokslis |
| vandeniui atsparus mygtukas | IP55 |
| perdavimo metodas | belaidis skambutis |
| perdavimo dažnis | 433 MHz |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| durų skambučio matmenys | 90 × 85 × 32 mm |
| mygtuko matmenys | 82 × 40 × 20 mm |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | ne |
| balso ryšys | ne |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | ne |
| programėlės kalbos | – |
| montavimo medžiaga | – |
| kitos funkcijos | – |
| linija | – |