Namų belaidis durų skambutis P5737, prijungiamas
| Prekės ženklas | EMOS |
|---|---|
| Užsakymo kodas | P5737 |
| Produkto numeris | 3402131000 |
| EAN | 8592920147573 |
Patobulintas turinys
Elegantiškas kištukinis skambutis su RGB efektu
Skambutis P5737 yra modernus tinklinis skambutis, kurį galima paprastai prijungti prie kištukinio lizdo – nereikia baterijų ir sudėtingos instaliacijos. Jis idealiai tinka namams, kur norite būti tikri, kad jis veiks nepertraukiamai ir nereikės keisti maitinimo šaltinio. Stilingą išvaizdą papildo subtilus dizainas, kuris dera prie modernių interjerų.
Efektyvus RGB signalizavimas ir lankstūs režimai
Skambėjimą lydi patrauklus RGB šviesos signalizavimas, kurio spalvos sklandžiai keičiasi, tačiau niekada nesvyruoja vienu metu.
Skambutis siūlo tris signalizacijos režimus:
- šviesos
- garso
- kombinuotą
Jis tinka ir namams, kur svarbi vizualinė signalizacija (pavyzdžiui, žmonėms su klausos sutrikimais).
Paprastas valdymas ir išplėstos galimybės
Naudodami automatinę savarankiško mokymosi sistemą, galite lengvai sujungti iki 8 belaidžių mygtukų P5732T (vienas yra įtrauktas į paketą). Garsumą galima nustatyti keturiais lygiais, todėl skambučio garsumas prisitaiko prie jūsų aplinkos – nuo tylaus režimo vakariniam poilsiui iki garsesnio signalo triukšmingame name.
Atsakingas pasirinkimas šiuolaikiniams namams
P5737 skambučio mygtukas yra pagamintas iš perdirbtų medžiagų ir supakuotas į FSC MIX sertifikuotą pakuotę. Šis sertifikatas garantuoja, kad medžiagos yra iš tvariai tvarkomų miškų ir atsakingų šaltinių. EMOS P5737 yra ne tik modernus, bet ir ekologiškas – tai įrodymas, kad kokybė ir ekologija gali eiti koja kojon.
| pagrindinio bloko maitinimo šaltinis | 230 V AC |
|---|---|
| energijos mygtukas | 1× 3 V CR2032 (pridedama) |
| mygtuko pasiekimas | 150 m |
| specialios funkcijos | ne |
| optinis skambėjimas apačioje | taip |
|---|---|
| durų skambučio optinis skambėjimas | taip |
| galimybė pridėti kitą mygtuką | taip, maks. 8 |
| papildomas (atsarginis) mygtukas | P5723T |
| garso kontrolė | taip, 4 lygiai |
| didžiausias skambėjimo garsumas | 90 dB |
| melodijų skaičius | 36 |
| imtuvų skaičius pakuotėje | 1 vnt. |
| mygtukų skaičius pakuotėje | 1 vnt. |
| spalva | baltas |
| siejimo būdas | automatinis susiejimas – savamokslis |
| vandeniui atsparus mygtukas | IP55 |
| perdavimo metodas | belaidis skambutis |
| perdavimo dažnis | 433 MHz |
| pakuotė | 1 vnt., maža dėžutė |
| durų skambučio matmenys | 90 × 85 × 75 mm |
| mygtuko matmenys | 82 × 40 × 20 mm |
| palaikomos OS | – |
| kompatibilumas | – |
| protokolas | – |
| valdymas balsu asistentais | ne |
| balso ryšys | ne |
| pranešimai į mobilųjį programėlę | ne |
| programėlės kalbos | – |
| montavimo medžiaga | – |
| kitos funkcijos | – |
| linija | – |